سنگ تراورتن در اصفهان

پالادیوم، مرکز خرید سنگ تراورتن در اصفهان با بهترین قیمت رقابتی

از تراورتن خاص و زیبا برای تزئین منزل یا محل کار خود استفاده کنید! مجموعه پالادیوم و سنگ اشکان با افتخار به شما سنگ تراورتن با کیفیت بالا و طرح‌های متنوع را ارائه می‌دهد.

تراورتن چیست ؟ 

تراورتن، Travertine سنگی طبیعی با خصوصیات فوق‌العاده، در صنعت ساخت و ساز به طور گسترده استفاده می‌شود. این سنگ رسوبی آهکی از مواد معدنی کربنات کلسیم ساخته شده است و به دلیل خصوصیات منحصر به فرد خود، جزء محبوب‌ترین مصالح ساختمانی محسوب می‌شود.

تراورتن دارای ساختاری متخلخل و رنگ‌های متنوع و نواری است. تنوع رنگی در تراورتن ناشی از اختلاف در ترکیبات موجود در عناصر سنگ در زمان رسوب‌گذاری است و این اختلافات را به صورت رگه‌های مختلف در سنگ نشان می‌دهد. 

باید توجه داشت که این رگه‌ها به دلیل داشتن ترکیب شیمیایی متفاوت با زمینه سنگ، استحکام کمتری دارند و نقطه ضعف سنگ را تشکیل می‌دهند. در مقابل، سنگ با کمترین رگه‌ها و ناخالصی‌ها، استحکام بالاتری دارد.

تراورتن کاشان

قیمت سنگ تراورتن در اصفهان

به طور کلی می‌توان گفت که قیمت سنگ تراورتن در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:
• اول اینکه نوع سنگ تراورتنی که انتخاب می کنید روی قیمت تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، تراورتن جیالو یا عباس آباد معمولاً گرانتر از تراورتن نقره‌ای یا کاشان است.
• ثانیاً، اندازه سنگ‌های تراورتن بر قیمت آنها تأثیر می‌گذارد. سنگ‌های تراورتن بزرگتر معمولاً گرانتر از سنگ‌های کوچکتر هستند.
• در نهایت، ضخامت سنگ‌ تراورتن نیز در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. سنگ‌های ضخیم‌تر معمولاً گران‌تر از سنگ‌هایی با ضخامت کمتر هستند.

قیمت‌های منحصر به فرد برای خرید سنگ در اصفهان در انتظار شماست. با ما، بهترین کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب تجربه خواهید کرد. با تیم ما در اصفهان، شما می‌توانید از بهترین قیمت‌ها برای سنگ تراورتن بهره‌مند شوید. ما در ارائه محصولات با کیفیت برتر و خدمات حرفه‌ای به مشتریانمان تمرکز داریم.

تراورتن کاشان- سنگ تراورتن در اصفهان

تراورتن کاشان

۴۸۰۰۰۰ تومان

تراورتن موجدار کرم کاشان

تراورتن موجدار کرم کاشان

۴۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن دودی کاشان

تراورتن دودی کاشان

۳۵۰۰۰۰ تومان

تراورتن درجه ۲ کرم کاشان

تراورتن درجه ۲ کرم کاشان

۳۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن سیلور تکاب

تراورتن سیلور تکاب

تراورتن ابرکوه ۳۵۰ تومان

تراورتن ابرکوه

۳۵۰۰۰۰ تومان

پلاک ۴۰طولی تراورتن شکلاتی

پلاک ۴۰طولی تراورتن شکلاتی

۲۶۰۰۰۰ تومان

تراورتن درجه ۱ سفید ۱۶۰۰

تراورتن عباس آباد سفید درجه ۱

۱۶۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن عباس آباد درجه ۱ سفید ۱۸۰۰

تراورتن عباس آباد سفید درجه ۱

۱۸۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن کرم روشن محلات استخوانی

تراورتن کرم روشن محلات استخوانی

۲۹۰۰۰۰ تومان

تراورتن حاجی‌آباد

تراورتن حاجی‌آباد

تراورتن تکاب

تراورتن تکاب

تراورتن موجدار کرم ۱۶۰۰

تراورتن عباس آباد کرم موجدار

۱۶۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن عباس آباد کرم بی موج ۱۷۰۰

تراورتن عباس آباد کرم بی موج

۱۷۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن عباس آباد بی موج و موجدار ضعیف ۷۵۰ تومان

تراورتن عباس آباد بی موج و موجدار ضعیف

۷۵۰۰۰۰ تومان

تراورتن موج پیچ عسلی کاشان 480 تومان

تراورتن موج پیچ عسلی کاشان

۴۸۰۰۰۰ تومان

تراورتن کرم شمش کاشان 650 تومان

تراورتن کرم شمش کاشان

۶۵۰۰۰۰ تومان

تراورتن عسلی کاشان 630 تومان

تراورتن عسلی کاشان

۶۳۰۰۰۰ تومان

تراورتن عسلی حاله دار کاشان 460 تومان

تراورتن عسلی حاله دار کاشان

۴۶۰۰۰۰ تومان

تراورتن عباس آباد بی موج ضعیف ۹۵۰ تومان

تراورتن عباس آباد بی موج ضعیف

۹۵۰۰۰۰ تومان

تراورتن ممتاز عباس آباد ۲۴۰۰

تراورتن سفید عباس آباد ممتاز

۲۴۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن عباس آباد بی موج کرم ۱۵۰۰

تراورتن عباس آباد بی موج کرم

۱۵۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن عباس آباد موجدار ممتاز 2300

تراورتن عباس آباد موجدار ممتاز

۲۳۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن عسلی هاله دار کاشان

تراورتن عسلی هاله دار کاشان

۶۴۰۰۰۰ تومان

IMG_20240419_132353_598

سنگ کابینت تروارتن کرم رز اشکان

۷۸۰۰۰۰ تومان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ تراورتن در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

خرید سنگ تراورتن در اصفهان

گزینه های زیادی برای خرید سنگ تراورتن در اصفهان وجود دارد، ولی انتخاب هر کدام بسته به سلیقه، نوع کاربرد و قیمت متفاوت است. در اینحا بهترین سنگ های تراورتن اصفهان را معرفی می کنیم : 

  • سنگ تراورتن عباس آباد به صورت موج‌دار و بی‌موج تولید می‌شود. سنگ‌های موج‌دار معمولاً طرح‌های منظم‌تری داشته و رگه‌های سیاه کمتری در آن‌ها دیده می‌شود که معمولاً کیفیت بالا و قیمت بیشتری دارند. 
  • تراورتن کاشان، سنگ‌های این منطقه در رده متوسط قرار دارند و در رنگ‌های قهوه‌ای، کرم و بژ یافت می‌شوند. معروف‌ترین سنگ تراورتن این منطقه به آقامحمدی معروف است.
  • تراورتن حاجی آباد: این نوع، تخلخل کمی دارد، در برابر فشار بسیار مقاوم است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. معمولا در رنگ‌های شکلاتی یا کرم، دیده می‌شود. ظاهر بسیار زیبای آن باعث شده تا در دکوراسیون داخلی از آن استفاده شود.
  • تراورتن ابیانه: تراورتن ابیانه، معمولا دارای تم سفید است. این نوع سنگ تراورتن، نسبت به انواع مشابه خود، از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و به همین دلیل مورد توجه معماران قرار دارد.
  • تروارتن جیالو، نوعی سنگ تراورتن زرد است. از آنجایی که هم زیبا و هم بادوام است، یک گزینه محبوب برای کفپوش و پیشخوان محسوب می‌شود. تراورتن جیالو به خاطر رنگ زرد گرم و نقوش پیچیده‌اش معروف است.
  • سنگ تراورتن نقره‌ای این نوع سنگ تراورتن اغلب برای کف ساختمان، دیوارها و کانترها استفاده می‌شود. از ویژگی‌های مثبت این سنگ، قوی و بادوام بودن آن را می‌توان ذکر کرد که آن را به گزینه‌ای محبوب برای مناطق پرتردد تبدیل می‌کند.
  • سنگ تراورتن عاج، نوعی سنگ تراورتن سفید است. عاج تراورتن به دلیل ظاهر تمیز و درخشانی که دارد، معروف است.
  • سنگ تراورتن گردویی نوعی تراورتن به رنگ قهوه‌ای تیره است. از این نوع سنگ بیشتر برای کفپوش، دیوار و پیشخوان استفاده می‌شود. این نوع سنگ تراورتن همانند سنگ تروارتن جیالو به دلیل رنگ زیبا و نقوش پیچیده اش شناخته شده است.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ تراورتن در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

مزایای استفاده از سنگ تراورتن

سنگ تراورتن، زیبایی طبیعی و منحصربه ‌فردی دارد که می‌تواند به هر مکان، جلوه‌ای خاص ببخشد. رنگ‌ها و زیبایی آن و ویژگی‌ها و کیفیت بالا، آن را به گزینه‌ای عالی برای پروژه محوطه‌سازی شما تبدیل می‌کند.
اگرچه سنگ تراورتن به سختی سنگ مرمر یا گرانیت نیست، اما دوام تراورتن را نباید نادیده گرفت. سنگ دوام بالایی دارد و در برابر خراشیدگی مقاوم است و برای استفاده در مناطق پرتردد انتخاب خوبی است. با این حال، اگر سنگ تراورتن با چیزی که وزن زیادی دارد برخورد کند، ممکن است ترک بخورد. سنگ تراورتن به گونه‌ای است که نیازی به مراقبت و نگهداری ندارد. سنگ تراورتن، بر ارزش و قیمت خانه یا دفتر شما می‌افزاید. اگر تصمیم به فروش خانه یا دفتر خود داشته باشید، خریداران بالقوه تحت تأثیر ویژگی‌های سنگ تراورتن و زیبایی آن قرار می‌گیرند.

تراورتن سیلور تکاب - سنگ تراورتن در اصفهان

انواع رنگ سنگ تراورتن

به دلیل رنگ‌های زیبا و متنوعی که سنگ تراورتن دارد، از آن برای کفپوش کاشی تا روکش تراورتن استفاده می‌شود. سنگ‌های تراورتن، در رنگ‌های روشن یا تیره عرضه می‌شوند. رایج‌ترین رنگ‌های تراورتن کرم روشن، عاج و خرمایی هستند. با این حال، تراورتن را می‌توان در رنگ‌های سفید، رنگ کرم، قرمز، قهوه‌ای، زرد، جیالو نیز یافت. چرخش رنگ و نقش و نگار سنگ تراورتن به وسیله آهن و سایر مواد معدنی موجود در سنگ ایجاد می‌شود. تنوع رنگ‌ سنگ تروارتن باعث شده که به محیط‌هایی که از این نوع سنگ استفاده می‌شود زیبایی خاصی ببخشید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید تراورتن در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

تولید تراورتن در اصفهان

بر اساس آمارها، استان‌های اصفهان، خراسان، فارس، کردستان و آذربایجان شرقی حدود ۶۹ درصد از این معادن را در اختیار دارند. این استان‌ها به عنوان مناطق بسیار مهمی در تولید سنگ‌های تراورتن شناخته می‌شوند.

استان اصفهان با گستردگی و غنای معادن سنگ شناخته شده است. در این استان، معادن سنگ تراورتن، مرمر، گرانیت و سنگ‌های آهک وجود دارد. تراورتن اصفهان به عنوان یکی از نمادهای معماری و ساختمانی این استان شناخته می‌شود و یکی از محصولات معروف آن است.

فرآوری تراورتن

سنگ تراورتن دارای دو نوع طبیعی و مصنوعی بوده و جزو سنگ‌های تزئینی و رسوبی به شمار می‌آید. نوعی از سنگ‌های رسوبی که رسوبات آن از چشمه‌های آب گرم باقی مانده است. بافت سنگ تراورتن با سنگ مرمر یا گرانیت متفاوت است. با دیدن آن، متوجه فرورفتگی‌هایی خواهید شد که از گازهایی که در زمان تشکیل سنگ وجود داشتند، ایجاد شده‌اند. این تورفتگی‌ها را می‌توان باز گذاشت یا با تراورتن پر کرد. 

تصمیم برای پر کردن سوراخ‌ها معمولاً بر اساس استفاده مورد نظر از تراورتن است. به عنوان مثال، سنگ تراورتن مورد استفاده برای کفپوش اغلب پر می‌شود تا راه رفتن روی آن راحت‌تر باشد. روشنی رنگ سنگ تراورتن به عناصر محلول در آب بستگی دارد. هر چه این عناصر کمتر باشند، رنگ سنگ‌ روشن‌تر به نظر می‌رسد.
عواملی چون ارتفاع منطقه و میزان گرما، کیفیت سنگ تراورتن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. سنگ‌های تراورتن از معادنی چون آق دره، معادن تراورتن در شهرهای مرکز، اردبیل و زنجان استخراج می‌شوند.

سنگ‌های تراورتن با توجه به تنوع معادن شناخته شده، حدود ۱۰ درصد از کل معادن سنگ‌های ساختمانی در ایران را تشکیل می‌دهند. کشور ایران از لحاظ منابع سنگی، منطقه‌ای بسیار غنی است و پراکندگی معادن سنگ در استان‌های مختلف بسیار متفاوت است.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان خرید تراورتن در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

تخفیف ویژه سنگ اشکان

تا 10 % تخفیف روی قیمت محصولات سنگ

برای دریافت تخفیف ویژه مشتریان سایت، شماره تماس خود را وارد کنید.

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت