سنگ پله در اصفهان

پالادیوم، مرکز تولید و خرید سنگ پله در اصفهان با بهترین قیمت رقابتی

سنگ پله به طور ساده، یک قطعه سنگ یا مواد دیگر است که به منظور عبور افراد بین سطوح مختلف یک ساختمان یا یک محیط طراحی شده است. سنگ پله‌ها از قدیمی‌ترین وسایل ساختمانی محسوب می‌شوند و در ساختمان‌ها، باغ‌ها، پل‌ها و مکان‌های دیگر استفاده می‌شوند.

فروشگاه و تولیدی سنگ اشکان واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به عنوان تولیدکننده انواع سنگ پله  در اصفهان در مجموعه دکوراسیون داخلی پالادیوم فعالیت دارد. 

سنگه پله در اصفهان

قیمت سنگ پله در اصفهان

وجود طیف گسترده و متنوعی از سنگ‌ها در این شهر، مناسب بودن قیمت سنگ پله در اصفهان و اهمیت تاریخی صنعت سنگ اصفهان را به مقصدی مهم و حیاتی برای معماران، طراحان و علاقه‌مندان بدل کرده است. اصفهان با آینده‌ای درخشان در صنعت سنگ همچنان می‌تواند به‌عنوان قطب فروش سنگ ایفای نقش کند و به فروش سنگ‌هایی که در زیبایی ساختمان‌ها و معماری اثر می‌گذارد، ادامه دهد.

سنگ پله کرم رز اشکان

سنگ پله مرمریت کرم رز اشکان

۴۸۰۰۰۰ تومان

پله مرمریت دودی اشکان

پله مرمریت دودی اشکان

۵۸۰۰۰۰ تومان

مرمریت سفید تیشه ای خور

مرمریت سفید تیشه ای خور - پلاک ۴۰*۴۰

۳۹۰۰۰۰ تومان

پلاک مرودشت سوپر ممتاز کوتاه و بلند

پلاک مرودشت سوپر ممتاز کوتاه و بلند

۴۷۰۰۰۰ تومان

پله کریستال تیشه ای

پله کریستال تیشه ای

۴۸۰۰۰۰ تومان

پله مرمریت اداوی

پله مرمریت اداوی

۴۳۰۰۰۰ تومان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ پله با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

صاف، بدون ساییدگی،  بدون شیار،  بدون پوسیدگی و بدون ترک 

از انواع سنگ های مرمریت، گرانیت و چینی

گرانیت قوی ترین و محکم ترین سنگ برای پله است.

مرمریت صلصالی، مرمریت اشکان، سنگ دهبید و سنگ خوبسنگان

حداقل ضخامت برای سنگ پله ۲۰ میلیمتر و حالت استاندارد ۳۰ تا ۴۰ میلیمتر است. 

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ پله در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

خرید سنگ پله در اصفهان

در انتخاب سنگ برای ساخت پله، دو فاکتور مهم داخل ساختمان و خارج از ساختمان باید مدنظر قرار گیرد. نوع سنگ و پردازش آن بستگی به کاربرد در یکی از این دو حالت دارد. در فضاهای داخلی، پله‌ها باید به طور عمده زیبا و ظریف باشند و سطحی براق و شفاف داشته باشند.

 اما در فضاهای خارجی، پله‌ها باید دارای استحکام در برابر شرایط سخت (چه از نظر آب و هوا و چه از نظر استفاده) باشند، همچنین نباید مشکل لغزندگی داشته باشند و  باید دارای سطحی با اصطکاک مناسب باشند.

در رابطه با انتخاب بهترین سنگ برای دیوار راه پله، بهتر است از همان جنس و سورت سنگ پله، برای دیوار یا بغل پله نیز استفاده شود. این روش می‌تواند دیوار راه پله را به صورت یکپارچه و یک رنگ نمایش دهد که زیبایی و هماهنگی بیشتری به کار اجرا شده ببخشد. در نظر داشته باشید که دیوار راه پله درونی قرار دارد و تحت تأثیر شرایط جوی و بارندگی نیست، بنابراین می‌توانیم از همان جنس سنگ پله برای پوشش بدنه دیوار راه پله استفاده کنیم.

به طور کلی، سنگ پله‌ها باید با ضخامت بالای ۳ سانتیمتر انتخاب شوند تا مقاومت فشاری مناسبی داشته باشند.

خرید سنگه پله در اصفهان

سنگ پله مرمریت

در ساختمان، بخش‌های داخلی شامل راه‌پله‌های ساختمان، پله‌های دوبلکس و حتی آستانه‌های درب‌های داخل خانه می‌شوند. بین انواع مختلف سنگ، پله‌های مرمریت به عنوان یکی از رایج‌ترین و مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای این منظور محسوب می‌شوند.

سنگ مرمریت دارای قیمتی مناسب، زیبایی و تنوع رنگ و طرح قابل قبول، مقاومت استاندارد و همچنین نگهداری و نظافت آسان هستند. در این پله‌ها، از ساب براق نیز استفاده می‌شود تا زیبایی و براقیت آنها حفظ شود.

متداول ترین سنگ مرمریت برای پله در ایران : اداوی، دهبید، صلصالی، اشکان

سنگ پله مرمریت کرم رز اشکان

سنگ پله گرانیت

اگرچه گرانیت نسبت به مرمریت مقاومت بسیار بالاتری دارد، اما تنوع طرح و رنگ آن به اندازه مرمریت وجود ندارد. همچنین، به لحاظ وزن، گرانیت سنگین‌تر از مرمریت است و می‌تواند منجر به افزایش وزن ساختمان شود. 

خرید سنگ گرانیت به عنوان یک مصالح مناسب برای پله‌های داخلی، پله های خارجی، معمولی و اسپیرال در ساختمان‌ها، انتخابی مناسب و کاربردی است.

در صورت استفاده از گرانیت، تنوع رنگی در معادن داخلی شامل رنگ‌های طوسی روشن، طوسی تیره، نوک‌مدادی، مشکی، قرمز، نارنجی و سبز وجود دارد.

متداول ترین سنگ گرانیت برای پله در ایران : نهبندان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ پله در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

تخفیف ویژه سنگ اشکان

تا 10 % تخفیف روی قیمت محصولات سنگ

برای دریافت تخفیف ویژه مشتریان سایت، شماره تماس خود را وارد کنید.

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت