Icon palladium

دکوراسیون داخلی در اصفهان

۰ تا ۱۰۰ پروژه، از طراحی تا اجرا را به ما بسپارید ...

پالادیوم

گروه معماری و دکوراسیون داخلی پالادیوم اولین مرکز تخصصی دکوراسیون داخلی در اصفهان با گردآوری گروهی از طراحان خلاق و اکیپ های اجرایی مجرب و مجموعه فروشگاه های ساختمانی پالادیوم در سطح شهر (اصفهان) مشغول به فعالیت میباشد. این مرکز (هلدینگ) با تشکیل دادن امکانات زیرساختی منحصر به فرد، این امکان را برای مشتریان عزیز این مجموعه فراهم نموده است که چنانچه قصد طراحی، نظارت و یا خرید متریال ساختمانی را دارند با در نظر گرفتن کیفیت ممتاز و قیمت مناسب از این امر بهره مند گردند.

در طراحی دکورسیون داخلی نکات مهمی وجود دارد که توجه کردن به آنها و هماهنگی بین اجزا و المان های طراحی، می تواند کمک بسیار زیادی در پیشبرد پروژه و رسیدن به یک همخوانی در طرح و اجرای نهایی دکوراسیون داخلی نماید.

در واقع ارتباط دو طرفه بین نوع چیدمان و علایق شخصیتی افراد وجود دارد و سبک چیدمان منزل می تواند بیانگر تیپ شخصیتی افراد باشد. انواع سبک ها وتیپ شخصیتی افراد ارتباط مستقیم دارد

یکی از راه های بهینه سازی فضای خانه طراحی دکوراسیون داخلی است.که با انتخاب یک سبک دکوراسیون خلاقانه و‌مناسب علاوه بر زیباسازی منزل می توانید محیطی منحصر به فرد و دلنشینی برای خود و اعضای خانواده فراهم کرد .

هدف ازطراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر زیباسازی فضای داخلی خانه، به کمک طراحی داخلی یک فضای استاندارد ایجاد کرده تا آرامش و‌ آسایش بیشتری احساس شود و‌ نیز محلی خوب برای پذیرایی

logo name

خدمات پالادیوم

service1

مشاوره و بازدید

مهم ترین اقدام قبل از شروع هر عملیات ساختمانی مانند تخریب و بازسازی ساختمان ، مشاوره و ارزیابی صحیح پروژه و نحوه ی صحیح اجرای عملیات فنی جهت تسریع در موارد اجرا و بهینه بودن آن در جهت صرفه اقتصادی و زمانی میباشد که باید حتما توسط کارشناس و مهندس طراح دکوراسیون داخلی در اصفهان صورت پذیرد که عموما در قالب طراحی و برآورد متریال انجام می شود.

service1

فروشگاه متریال

انتخاب صحیح متریال دکوراسیون داخلی جهت پوشش کف، دیوارها و سقف میتواند جنبه ی بسیار مهم و حساسی از لحاظ زیباشناسی و هارمونی بهتر محیط داشته باشد. فروشگاه پالادیوم این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است که با تنوع زیاد محصولات و قیمت مناسب در خرید متریال مختلف دکوراسیون داخلی (دکوراسیون داخلی خانه در اصفهان ) از زمان و هزینه های خود به صورت بهینه استفاده کنند.

3D Rendering

طراحی سه بعدی

یکی از مهمترین بخش های مهم برای دکوراسیون داخلی در اصفهان، طراحی سه بعدی پروژه است. ما با طراحی ۳D میتوانیم آن چیزی که شما به آن نیاز دارید را خلق کنیم. مدل های سه بعدی می توانند یک راه حل موثر برای نمایش هرچه بهتر کارشما قبل از اجرا باشد. کافیست آن چیزی را که شما در ذهن خود دارید با پالادیوم در میان بگذارید.

3D Rendering

اجرا و بازسازی

بازسازی اصولی گاهی با کم ترین هزینه ها و اعمال تغییرات کوچک؛ ارزش ملک (مسکونی،تجاری و اداری) را بسیار افزوده و فضایی ایجاد میکند که می‍‍توان از آن تا مدت زمان طولانی استفاده بهینه کرد و از محیطی مطلوب و دلنشین برخوردار بود. (بازسازی خانه در اصفهان)

مشتریان ما درمورد پالادیوم چه میگویید

مهلا اسدی
مهلا اسدی⭐⭐⭐⭐⭐
بیشتر بخوانید
من برای دیزاین دفتر ازدواج که قصد تاسیسش رو داشتم با خیلی ها مشورت کردم و همه پالادیوم رو به من معرفی کردن.
مهدی سالاری
مهدی سالاری⭐⭐⭐⭐⭐
بیشتر بخوانید
ممنونم از کار حرفه ای تیم پالادیوم، در همه عرصه ها هم فعال هستین و بهترین کیفیت رو ارائه میکنید.
عباس جمشیدی
عباس جمشیدی⭐⭐⭐⭐⭐
بیشتر بخوانید
من خیلی تحقیق کردم و برای طراحی دکوراسیون دفتر کارم بهترین گزینه، پالادیوم و تیم حرفه ای‌شون بود.
میلاد رضایی
میلاد رضایی⭐⭐⭐⭐⭐
بیشتر بخوانید
با قدرت میتونم بگم، بهترین طراحی دکوراسیون در اصفهان کار تیم پالادیوم هست.
قبل
بعدی

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی منزل چیست؟

service1

سبک مینیمال

تعریف کلی : ساده گرایی – ساده‌تر کردن فضا و محیط و استفاده حداقلی از لوازم در هر بخش

service1

سبک مدرن

تعریف کلی : خانه ای با شباهت زیاد با سبک مینیمال

service1

سبک صنعتی

تعریف کلی : خانه ای با شباهت زیاد با سبک مینیمال

service1

سبک کلاسیک

تعریف کلی : معروف ترین و جذاب ترین سبک معماری است تعادل و‌ثبات در استفاده در هرچیزی

service1

سبک بوهمی

تعریف کلی : خانه ای شلوغ و‌رها و راحت

service1

سبک نئوکلاسیک

تعریف کلی : خانه ای با تلفیق سبک مدرن و کلاسیک سبک نسبتا شلوغ ولی رو به مدرن

عنصر رنگ در طراحی داخلی

دسته بندی رنگ ها از نظر دما :

دسته بندی رنگ ها :

رنگ های گرم: رنگهایی هستند مانند قرمز زرد نارنجی و از این قبیل که به دلیل هیجانی که دارند از نظر محیطی محیط را کوچکتر نشان می‌دهند

رنگ های سرد : به طور ناخودآگاه از نظر روانشناسی حس سکون، حس خنکی طراوت می‌دهند.رنگهای سرد از نظر محیط، محیط را بزرگتر نشان می‌دهد. رنگهای سرد، رنگهایی هستند مثل آبی، سبز و رنگهایی از این خانواده.

رنگ های خنثی : رنگهایی مثل سفید، مشکی، طوسی و سبز زیتونی و… . اگر بخواهیم انتخاب رنگی برای فضایی داشته باشیم که از کاربرها و کسانی که از فضا استفاده می‌کنند، مطمئن باشیم سعی می‌کنیم زمینه‌ای اصلی را از رنگهای خنثی انتخاب کنیم.

رنگ زرد

ویژگی های روانشناسی : این رنگ باعث بیشتر فعالیت می‌شود و کلاً فعالیت ذهنی را افزایش می‌دهد. زرد تأثیر مستقیم روی اشتها می‌گذارد

ویژگی های طراحی : انتخاب این رنگ برای مکانهای غذاخوری و رستوران‌ها بسیار مناسب و کاربردی است تلفیق این رنگ با رنگها خنثی به خصوص خاکستری یک ترکیب هنرمندانه می‌ده

رنگ قرمز

ویژگی های روانشناسی : این رنگ باعث بیشتر فعالیت می‌شود و کلاً فعالیت ذهنی را افزایش می‌دهد. زرد تأثیر مستقیم روی اشتها می‌گذارد

ویژگی های طراحی : انتخاب این رنگ برای مکانهای غذاخوری و رستوران‌ها بسیار مناسب و کاربردی است.

رنگ نارنجی

ویژگی های روانشناسی : از ترکیب رنگ زرد و قرمز این رنگ حاصل می‌شود. پس طبیعتاً حسی که می‌رساند ماحصل حس رنگ زرد و قرمز است، رنگی بسیار شادی بخش و محرک است و در عین حال گرمای مختص به خودش را دارد.

ویژگی های طراحی : 

رنگ صورتی

ویژگی های روانشناسی : صورتی در حال رسیدن به قرمز بوده، یعنی حرکت در جهت رسیدن به تکامل، پس حس تکامل را به خوبی می رساند. یک قرمز کامل کهاز شدت و هیجان آن کسته شده است. صورتی رنگیست بسیار لطیف که کاربردی در خیلی از فضا ها ندارد.

ویژگی های طراحی : 

رنگ سفید

ویژگی های روانشناسی :پرکاربردترین بدون خطاترین رنگی هست که خیلی راحت عیب و نقص‌ها را بپوشاند رنگ سفید بسیار رنگ بی‌طرفی هست که به هیچکدام از رنگای چرخه‌ی رنگ سمت و سوق ندارد به طور خلاصه رنگ سفید رنگ صلح طلبی است.

ویژگی های طراحی : 

رنگ سیاه

ویژگی های روانشناسی : رنگی است به محافظ کار و خلاق. سیاه دارای بالاترین کاریزماست و حس مرموزی خاصی می‌رساند رنگ سیاه را بهتر است به صورت مکمل استفاده کرد زیرا رنگ خنثی‌ای هست و به راحتی کنار هر رنگی کنار هر رنگی خودنمایی می‌کند

ویژگی های طراحی :پرکاربردترین رنگ برای مبلمان و اکسسوری‌هاست سایه روشن خیلی خاص است که موقع بازتاب نور از خود نشان می‌دهد.

رنگ قهوه‌ای

ویژگی های روانشناسی : این رنگ حس وقار و استواری را القا می‌کند. قهوه‌ای برای هر مخاطبی قابل اطمینان هست چرا که به راحتی قابل تمیز است و رنگی است که در محیط پیرامون فراوان قابل رؤیت است.

ویژگی های طراحی : 

پروژه های دکوراسیون داخلی در اصفهان

جدیدترین پروژه های اجرا شده در اصفهان را اینجا به صورت کامل ببینید

رای بدهید page