SKMBT C65421041814280 0001

مدیریت:

جناب آقای مهندس مهدی پرچمی

آدرس:

شعبه ۱:

اصفهان، خیابان شریف واقفی، روبروی خدمات شهری شهرداری

شعبه ۲:

اصفهان، مشتاق سوم، بعد از پمپ بنزین، جنب کارواش جهان

modern house designs contemporary home exterior design steel frame homes ideas

انواع نرده استیل

  • نرده استیل ۲۰۱
  • نرده استیل ۳۰۴

نرده استیل ۲۰۱

نرده استیل ۲۰۱ یک نرده مناسب برای محیط های سربسته می باشد مثلا نرده استیل راه پله، نرده استیل تراس و…. این نرده استیل با بهره گیری از نیکل ۴درصد مقاومت نسبتا خوبی دارد و قیمت این نوع از نرده نیز بسیار مناسب می باشد و از قیمت نرده استیل ۳۰۴ کمتر می باشد.

حفاظ استیل چیست و قیمت حفاظ استیل

نرده استیل ۳۰۴

نرده استیل ۳۰۴ با بهره گیری از نیکل ۸درصدی مقاومت بیشتری از مدل قبلی یعنی ۲۰۱ دارد این نرده استیل قابل نصب در انواع محیط ها می باشد یکی از دلایل استفاده بیشتر از نیکل در این استیل بالا بردن مقاومت می باشد این نوع از استیل با درجه بالاتری از نیکلی که دارد علاوه بر ماندگاری رنگ استیل، در برار شرایط آب و هوایی و همچنین خوردگی نیز مقاومت بالایی دارد، درست است قیمت نرده استیل ۳۰۴ از نوع قبلی بالاتر می باشد اما مطمئنا این نوع از نرده دارای مقاومت بسیار بالاتر و عمر طولانی تری نیز می باشد.

ویژگی های نرده استیل

لازم است بدانید که تفاوت نرده های استیل در مقدار نیکل موجود در آلیاژهای آن ها می باشد هرچه که میزان نیکل بیشتر باشد قطعا مقاومت استیل نیز بالا خواهد رفت پس دقت داشته باشید که اگر میخواهید نرده ای را برای مکان هایی که نیاز به مقاومت بالا دارند استفاده نمایید حتما به این نکته نوجه داشته باشید که نرده استیل و نیکل آن را از نوع مقدار بالا انتخاب نمایید.

تفاوت قیمت نرده استیل در نیکل آن می باشد، اگر شما یک نرده استیل را مشاهده نمودید که قیمت آن با سایر نرده ها برابر نبود ولی دارای شکل ظاهری یکسانی بود دلیل تفاوت قیمت می تواند میزان نیکل باشد یعنی به طور خلاصه هر چه میزان نیکل بالاتر باشد قیمت بالاتر خواهد رفت.

دقت داشته باشید هرچه میزان نیکل کمتر باشد خوردگی و زنگ زدگی نیز بالاتر خواهد رفت پس باز هم برای مقاومت بالا نرده سعی کنید نیکل را بالا ببرید.

نرده استیل در چه مکان هایی استفاده می شود؟

  1. نرده استیل برای بالکن
  2. نرده استیل برای پنجره
  3. نرده استیل برای راه پله
  4. نرده استیل برای استخر
  5. نرده استیل برای پارتیشن ها

رای بدهید page