سنگ تراورتن کاشان

پالادیوم، مرکز خرید سنگ تراورتن کاشان در اصفهان 

سنگ تراورتن یکی از سنگ‌هایی است که در ساختمان سازی به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع سنگ، ظاهری طبیعی و جذاب دارد و از لحاظ رنگی نیز بسیار متنوع است. یکی از مناطقی که می‌توان این سنگ را استخراج کرد، کاشان است.

کاشان یکی از مناطقی است که معادن سنگ تراورتن در آن وجود دارد. سنگ‌های این منطقه در رده متوسط قرار دارند و در رنگ‌های قهوه‌ای، کرم و بژ یافت می‌شوند. معروف‌ترین سنگ تراورتن این منطقه به تراورتن آقا محمدی معروف است.

تراورتن کاشان - سنگ تراورتن در اصفهان

قیمت سنگ تراورتن کاشان

تراورتن کاشان- سنگ تراورتن در اصفهان

تراورتن کاشان

۴۸۰۰۰۰ تومان

تراورتن موجدار کرم کاشان

تراورتن موجدار کرم کاشان

۴۰۰۰۰۰ تومان

تراورتن دودی کاشان

تراورتن دودی کاشان

۳۵۰۰۰۰ تومان

تراورتن درجه ۲ کرم کاشان

تراورتن درجه ۲ کرم کاشان

۳۰۰۰۰۰ تومان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ تراورتن کاشان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

خرید تراورتن کاشان

سنگ تراورتن با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شود. ممکن است هنگام خرید سنگ تراورتن، قیمت آن برایتان مهم باشد. در واقع قیمت این نوع سنگ‌ها با توجه به کیفیت، رنگ، ابعاد و ضخامت آن‌ها تعیین می‌شود. البته قیمت این نوع سنگ‌ها با توجه به ویژگی‌هایی که دارند، بسیار مناسب است.
سنگ تراورتن در انواع و رنگ‌های گوناگونی وجود دارد. بهتر است قبل از خرید سنگ تراورتن کاربرد آن را در نظر بگیرید. مثلا تعیین کنید که می‌خواهید آن را برای نمای بیرونی بخرید یا داخلی، می‌خواهید سطح آن براق باشد یا مات، چه رنگی مورد پسند شما است و…. با خواندن ادامه این مطلب، در این زمینه اطلاعات مفیدی را کسب خواهید کرد.

تولید تراورتن کاشان

سنگ تراورتن در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارد. سنگ‌های تراورتن طبیعی همانطور که از نامشان پیداست، از طبیعت استخراج شده‌اند، در مقابل، تراورتن‌های مصنوعی توسط انسان‌ها ساخته می‌شوند.
سنگ‌های تراورتن طبیعی از جنس آهک هستند و معمولا در مناطقی که چشمه‌های آب گرم (غنی از کلسیم) وجود دارند یا در غارهای آهکی یافت می‌شوند. اگر سنگ تراورتن در اطراف چشمه‌ها باشد، در واقع فرآیند رسوب کربنات کلسیم باعث ایجاد آن‌ها شده است. همچنین وجود کربن دی اکسید هنگام تشکیل این سنگ‌ها، سوراخ‌هایی را در بافت آن ایجاد کرده است.
سنگ‌های تراورتن طبیعی را با استفاده از تجهیزات خاصی، استخراج کرده و به انبارهای مخصوصی منتقل می‌کنند.
سنگ تراورتن مصنوعی معمولا با ترکیب مواد مختلفی مانند شن، ماسه، بتن، پودر سنگ، رنگ‌های معدنی و… ساخته می‌شود.

تولیدی سنگ اشکان فعال در فروش سنگ نما در اصفهان : سنگ پله، مرمریت در اصفهان، تراورتن عباس آباد ، سنگ اسلب در اصفهان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ تراورتن کاشان در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان
5/5 - (1 امتیاز)