سنگ در اصفهان

پالادیوم، مرکز خرید سنگ نما در اصفهان با بهترین قیمت رقابتی

شهر اصفهان که به‌عنوان قلب فرهنگ و تاریخ ایران می‌تپد، نه تنها دارای میراثی غنی است، بلکه صنعت پر جنب و جوشی را در دل خود جا داده است که شاید آن‌چنان معروف نباشد، اما به‌اندازه میراث تاریخی‌اش قابل توجه است که «صنعت سنگ» نام دارد. شهر اصفهان قطبی محوری برای تولید و فروش انواع سنگ‌ها به ویژه سنگ معماری و ساخت و ساز است که به استان‌ها و شهرهای دیگر سنگ صادر می‌کند.

فروشگاه و تولیدی سنگ اشکان واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به عنوان تامین کننده انواع سنگ نما ، سنگ لوکس و سنگ پله در اصفهان در مجموعه دکوراسیون داخلی پالادیوم فعالیت دارد. 

خرید سنگ در اصفهان

خرید سنگ نما در اصفهان

سنگ‌ نما در اصفهان با کیفیت، دوام، جذابیت و زیبایی خود شناخته می‌شود. این سنگ‌ها در کاربردهای متنوعی، از فضاهای داخلی مسکونی مجلل گرفته تا ساختمان‌های عمومی نمادین در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. معماران، طراحان و سازندگان اغلب به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که سنگ‌های اصفهان دارند به دنبال آن‌ها می‌گردند.

خرید سنگ نما در اصفهان یکی از مهمترین چالش های افراد برای استفاده در کار ساخت ساختمان سازی در اصفهان است. تنوع سنگ ها به لحاظ شکل و سرح و رنگ باعث می شود هرنوع سلیقه ای را پوشش دهد. سنگ به عنوان یک محصول ساختمانی بادوام همیشه مورد توجه معماران، مهندسین و مشتریان بوده است تا جاییکه معمولا کاربرد سنگ در ساختمان را به عنوان سنگ نما بیان می کنند.

خرید سنگ نما در اصفهان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

قیمت سنگ در اصفهان

وجود طیف گسترده و متنوعی از سنگ‌ها در این شهر، مناسب بودن قیمت سنگ در اصفهان و اهمیت تاریخی صنعت سنگ اصفهان را به مقصدی مهم و حیاتی برای معماران، طراحان و علاقه‌مندان بدل کرده است. اصفهان با آینده‌ای درخشان در صنعت سنگ همچنان می‌تواند به‌عنوان قطب فروش سنگ ایفای نقش کند و به فروش سنگ‌هایی که در زیبایی ساختمان‌ها و معماری اثر می‌گذارد، ادامه دهد.

سنگ پله کرم رز اشکان

سنگ پله کرم رز اشکان

۴۸۰۰۰۰ تومان

سنگ پلاک ۴۰ طولی کرم رز اشکان

پلاک ۴۰ طولی مرمریت کرم رز

۳۳۵۰۰۰ تومان

اسلب گرانیت مشکی نطنز مولایی

اسلب گرانیت مشکی نطنز مولایی

۳۴۰۰۰۰۰ تومان

اسکراچ گرانیت مشکلی نطنز مولایی

اسکراچ گرانیت مشکلی نطنز مولایی

۸۰۰۰۰۰ تومان

پله کریستال تیشه ای

پله کریستال تیشه ای

۴۸۰۰۰۰ تومان

پلاک سوپر هرسین

پلاک سوپر هرسین

۱۰۵۰۰۰۰ تومان

۴۰در۴۰ سوپر هرسین

۴۰در۴۰ سوپر هرسین

۱۰۸۰۰۰۰ تومان

۴۰در۴۰ سوپر ممتاز

۴۰در۴۰ سوپر ممتاز

۷۸۰۰۰۰ تومان

درجه یک هرسین

درجه یک هرسین

۶۵۰۰۰۰ تومان

پله کریستال تیشه ای

مرمریت ممتاز هرسین

۷۵۰۰۰۰ تومان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ نما در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

انواع سنگ در اصفهان

یکی از دلایل اصلی اهمیت اصفهان در بازار سنگ، تنوع سنگ‌های موجود در آن است. این سنگ‌ها در خدمت اهداف مختلف ساختمانی و معماری هستند و به جذابیت شهر می‌افزایند

سنگ تراورتن

 اصفهان به دلیل عرضه سنگ تراورتن مرغوب خود شهرت دارد. تراورتن سنگی رسوبی است که به دلیل استفاده در پروژه‌های ساختمانی لوکس و ساختمان‌های نمادین شهرت دارد. رنگ‌های کرم و بژ سنگ تراورتن اصفهان مورد توجه معماران و طراحان در سراسر جهان است.

انواع سنگ تراورتن

سنگ مرمر

سنگ مرمر یکی دیگر از سنگ‌های برجسته‌ای است که در اصفهان یافت می‌شود. ظرافت و تطبیق پذیری آن، مرمر را به گزینه‌ای ارجح برای طراحی‌های داخلی و خارجی تبدیل می‌کند. سنگ مرمر اصفهان به دلیل کیفیت استثنایی و نقش و طرح‌های رگه‌دار و منحصربه‌فردش شناخته شده است.

انواع سنگ مرمر

سنگ تراونیکس

تراونیکس گونه‌ای از سنگ‌های قیمتی و از ترکیب دو سنگ تراورتن و اونیکس یا همان مرمر به وجود آمده است که در فروش سنگ در اصفهان محبوب است. اصفهان به خاطر ذخایر نفیس اونیکس خود در بازار سنگ معروف است و اونیکس به دلیل ویژگی‌های مرتبط با شفافیت مورد علاقه است و آن را برای عناصر تزیینی و وسایل روشنایی ایده‌آل می‌کند.

سنک تراونیکس

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان

اصفهان، کانون تجارت سنگ

شهر اصفهان که به «نصف جهان» معروف است، به‌خاطر معماری اسلامی و بناهای تاریخی شگفت انگیزش مشهور است. این هر با سنت‌های ریشه‌دار خود در بازار سنگ ایران نقش بسزایی ایفا می‌کند. موقعیت استراتژیک اصفهان، زمین شناسی و صنعتگران ماهرِ مشغول به کار در آن، به برجسته شدن این شهر در صنعت سنگ کمک کرده است.

نوآوری و فناوری

صنعت سنگ در اصفهان محدود به صنایع دستی سنتی نیست و پیشرفت‌های تکنولوژیکی را هم در برمی‌گیرد. فناوری‌های پیشرفته پردازش سنگ در این بخش ادغام شده‌اند و دقت، کارایی و سفارشی سازی در تولید سنگ را تضمین می‌کنند.

حفظ میراث فرهنگی

بازار سنگ اصفهان سهم خود را فراتر از تجارت گسترش می‌دهد. این سهم به معنای داشتن نقش حیاتی در بازسازی و حفظ میراث فرهنگی شهر است و تضمین می‌کند که بناهای تاریخی همچنان با عظمت اصلی خود می‌درخشند.

پایداری

با افزایش نگرانی جهانی برای شیوه‌های پایدار تولید، خرید سنگ در اصفهان در حال تطبیق با اقدامات دوستدار محیط زیست است. استخراج معادن پایدار، احیای مسئولانه زمین و استفاده از مواد بازیافتی در حال تبدیل شدن به بخش جدایی ناپذیر این صنعت هستند.

تأثیر معماری

فروش سنگ در اصفهان بر روندهای معماری در سطح ملی تأثیر گذاشته است. این نوع سنگ‌ها اغلب به عنوان معیاری برای تجمل و کیفیت در پروژه‌های معماری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید سنگ نما در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۶۵۹۸۷۴ - ۰۳۱۳۳۸۰۴۶۰۳
مشاوره رایگان
5/5 - (1 امتیاز)