کابینت در اصفهان

در حالی که کابینت‌ها شاید مهم‌ترین جنبه هر آشپزخانه باشند، نصب کابینت در سایر فضاهای داخلی می‌تواند فضای ذخیره‌ سازی و محیط را به دیگر قسمت‌های خانه شما نیز اضافه کند.

کابینت آشپزخانه چیست؟

کابینت در بسیاری از آشپزخانه ها برای نگهداری مواد غذایی، تجهیزات پخت و پز و اغلب ظروف برای سرویس میز نصب می شود. وسایلی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز اغلب در کابینت آشپزخانه ادغام می شوند.

کابینت یک عبارت لاتین و به معنی محلی برای جای دادن وسایل است. این عبارت از اویل قرن ۱۶ میلادی برای محصولی به کار برده شد که بتواند انواع وسایل کوچک و بزرگ آشپرخانه را در خود جای دهد. البته فردی که برای اولین بار از کلمه کابینت استفاده کرد، شاید فکرش هم نمی کرد این عبارت در همه دنیا به همین نام شناخته شود و محصولی را رقم بزند که در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی نیز از عومل مهم و تعیین کننده باشد.

هنگام خرید کابینت نه تنها جنبه های جاگیری و جادار بودن کاربردی خود را در نظر بگیرید، بلکه طراحی و سبک را نیز در نظر بگیرید. سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما بهترین راهنما برای انتخاب نوع کابینت، رنگ، فضا و نورپردازی آشپرخانه است.

pic edited Pa 1
پخش ویدیو

انتخاب بهترین کابینت برای آشپزخانه شما، کابینتی است که از نظر زیبایی، سبک طراحی و ابعاد مناسب خانه و آشپرخانه باشد. همچنین استفاده از جنس با کیفیت در تولید، رنگ و پوشش با دوام می تواند به عمر کابینت آشپرخانه کمک کند.

ام دی اف یک نوع فراورده چوبی به صوت تخته و فیبر است که از فشرده شدن ذرات پودری چوب با چگالی نیمه سنگین تشکیل شده است. سطح MDF برای روکش کردن انواع کابینت به صورت رنگ، پولیش و وکیوم قابل استفاده است.

یکی از شاخص ترین تفاوت های کابینت انزو و ممبران ‌ پوشش روی آن می‌باشد‌ که در کابینت ممبران با استفاده از روکش و پرس شکل می‌گیرد‌ و در کابینت انزو از رنگ‌های پاششی مات و سوپر پالیش ( براق) استفاده می‌شود . از نظر طراحی نیز  سبک انزو را ‌رو به مدرن تر و یا مینیمال تر از سبک‌ ممبران معرفی کرد

از شاخص ترین تفاوت‌ های کابینت انزو و هایگلاس به غیر از پوشش رنگ‌ کابینت انزو در طراحی سبک‌ انزو است که‌ می‌توان با تکنیک‌ cnc و استفاده از ورقهای ۲۵ میل و ۳۵ میل به درب ها‌ آن بعد داد و طرح را از سادگی و یکنواخت بودن خارج نمود .

برای مشاوره رایگان و خرید کابینت در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۳۱۳۲۶۶۸۵۴۳ - ۰۹۱۳۱۲۹۰۴۱۰ - ۰۹۳۸۳۴۱۶۶۵۰
مشاوره رایگان

طراحی کابینت در اصفهان

آشپزخانه به عنوان محلی در منزل که همیشه مورد استفاده افراد مختلف خانواده است، نیازمند داشتن یک طراحی چشم نواز و در عین حال کاربردی است. خانم ها خانه دار به دلیل گذراندن زمان زیادی در محیط اشپرخانه همیشه از یک نکنواختی، بی روح بودن فضا و خسته کنندگی دسترسی به وسایل آشپرخانه شکایت دارند. داشتن یک طراحی مناسب در آشپرخانه و خصوصا کابینت های آشپرخانه می تواند تا حدود زیادی مشکلات افراد را حل نموده و آشپرخانه را به محیطی جذاب برای همه افراد خانواده تبدیل کند. 

چنانچه بخواهیم در مورد سبک طراحی در آشپزخانه صحبت و بررسی شود میتوان با ترتیب بندی سبک و متریال مورد نظر، آن را به چند دسته تقسیم کنیم :

  • سبک مدرن : کابینت هایگلاس و یا تلفیق آن با ورق خام ( با تکنیک سندبلاست) و رنگ ( پولیشی یا مات)
  • سبک کلاسیک : کابینت ممبران و یا طرح ممبران ، استفاده از متریال چوب و یا روکش طبیعی چوب ( رنگ پتینه و یا ساده و یا روکش PVC جهت پوشش رویه )
  • سبک نئوکلاسیک : استفاده از ورق خام با CNC و یا روکش طبیعی با تکنیک سندبلاست و رنگ پتینه و یا مات

استفاده از سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی مانند کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک و همچنین استفاده از انواع سبک ها و طرح های کابینت مانند هایگلاس، انزو و ممبران در زمان طراحی کابینت آشپرخانه، بسیار با اهمیت می باشد.

طراحی کابینت در اصفهان
طراحی کابینت در اصفهان
طراحی کابینت در اصفهان
7
4 razmandegan L 1
7 parvin L

انواع طرح های کابینت آشپرخانه در اصفهان

کابینت انزو

این نوع از کابینت از نوع کابینت های پولیشی است که به دو شکل رنگی و با روکش PVC وکیوم تولید می شود.

 

 

 

کابینت انزو

کابینت ممبران

 کابینت ممبران یا کابینت وکیوم  دارای بدنهMDF با روکش PVC است که قابلیت ایجاد انواع طرح و نقش بر روی دیواره بیرونی آن وجود دارد. 

کابینت ممبران

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس از جنس روکش ام دی اف به عنوان هسته مرکزی ساخته شده است و روی سطح خارجی آن دو نوع روکش پلکسی گلاس و پلی گلاس استفاده می شود.

کابینت هایگلاس

برای مشاوره رایگان و خرید کابینت آشپرخانه در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۳۱۳۲۶۶۸۵۴۳ - ۰۹۱۳۱۲۹۰۴۱۰ - ۰۹۳۸۳۴۱۶۶۵۰
مشاوره رایگان
4.4/5 - (7 امتیاز)