پرده زبرا در اصفهان

گالری ارکیده، مرکز خرید پرده زبرا در اصفهان با بهترین قیمت رقابتی

پرده زبرا یا همان “پرده چتری” (Zebra Blinds) نوعی پرده است که از ترکیبی از پارچه‌های شفاف و مات ساخته شده است. این پرده دارای نوارهای افقی مات و شفاف است که در حالت باز، نوارهای مات و شفاف به صورت تناوبی در هم قرار گرفته‌اند و اجازه عبور نور را می‌دهند. با جابجایی پرده به حالت بسته، نوارهای مات به یکدیگر نزدیک می‌شوند و باعث حجم بیشتری از مانع نور می‌شوند.

 پرده زبرا (Zebra Blinds) اولین بار در سال ۱۹۷۲ توسط شرکت یوکسل آلتوگ در ترکیه تولید و عرضه شد. این پرده با استفاده از الگوی متناوب نوارهای مات و شفاف به صورت چتری طراحی شده است. نوارهای مات و شفاف در هنگام جا به جایی به صورت متناوب قرار گرفته و میزان نور و حریم شخصیت را قابل تنظیم می‌کنند.

 ما در گالری پرده ارکیده با ۳ شعبه فعال در اصفهان مجموعه ای  از بهترین انواع لوکس، مدرن و کلاسیک پرده زبرا در اصفهان را برای شما فراهم کرده ایم.

گالری ارکیده واقع در خیابان شریف واقفی اصفهان به عنوان تامین کننده انواع پرده در اصفهان در مجموعه دکوراسیون داخلی پالادیوم فعالیت دارد.  

گالری پرده ارکیده اصفهان

برای دریافت مشاوره رایگان خرید پرده زبرا در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۸۸۶۰۰۷ - ۰۹۱۳۸۲۸۲۲۳۵
مشاوره رایگان

انواع پرده زبرا از نظر مکانیزم

  1. زبرا تک مکانیزم ( شید ) 
  2. زبرا دو مکانیزم ( دبل شید ) 
  3. زبرا پلیسه
  4. زبرا سایه روشن

پرده زبرا تک مکانیزم

پرده زبرا تک مکانیزم یک نوع پردهٔ خورشیدی است که از یک لایهٔ متحرک تشکیل شده است. در این نوع پرده، پانل‌های شفاف و تاریک به صورت موازی در یک لایهٔ پرده قرار دارند و با جابجایی این لایهٔ پرده، میزان نوری که از آن عبور می‌کند تنظیم می‌شود.

مکانیزم کنترل نورپردازی در پرده زبرا تک مکانیزم معمولاً بر اساس نیاز به نور محیط یا تنظیمات مشخص شده توسط کاربر است.

با جابجایی لایهٔ پرده به بالا یا پایین، میزان نوری که از آن عبور می‌کند، تغییر می‌کند. وقتی لایهٔ پرده به بالا حرکت می‌کند، نور بیشتری به داخل فضا عبور می‌کند و وقتی به پایین حرکت می‌کند، کمترین میزان نور عبور می‌کند.

پرده زبرا شید تک مکانیزم - پرده در اصفهان
پرده زبرا شید تک مکانیزم - پرده در اصفهان
شید تک مکانیزم دالبوردار با دو عدد دکور

برای دریافت مشاوره رایگان خرید پرده در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۸۸۶۰۰۷ - ۰۹۱۳۸۲۸۲۲۳۵
مشاوره رایگان

پرده زبرا دو مکانیزم

پردهٔ زبرا دومکانیزم ( دبل مکانیزم ) به گونه‌ای طراحی شده است که ترکیبی از دو نوع پرده برای استفاده در شب و روز فراهم می‌کند. پردهٔ زیرین آن از نوع پردهٔ شید است و از جنس پلی‌استر ساخته شده است، در حالی که پردهٔ دوم از جنس حریر یا تور تهیه می‌شود. تورهای استفاده شده در ساخت پردهٔ زبرا دومکانیزم عموماً دارای بافتی نازک و ظریف هستند.

استفاده از پردهٔ زبرا دومکانیزم در ساختمان‌ها و فضاهای داخلی امکان کنترل بهتر نور محیط را فراهم می‌کند. این پرده‌ها می‌توانند در کاهش انعکاس نور، کاهش حرارت ناشی از تابش خورشید و بهبود راحتی بصری در فضاهای داخلی موثر باشند.

پرده زبرا دومکانیزم - پرده در اصفهان
پرده زبرا شید دو مکانیزم - کلاسیک - پرده در اصفهان
پرده زبرا دو مکانیزم - کلاسیک

شید کلاسیک

پرده زبرا - شید مدرن

شید مدرن

پرده زبرا - شید مدرن

برای دریافت مشاوره رایگان خرید پرده در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۳۸۸۶۰۰۷ - ۰۹۱۳۸۲۸۲۲۳۵
مشاوره رایگان

پرده های زبرا چگونه کار می کنند؟
پرده های زبرا از یک حلقه پارچه ای پیوسته تشکیل شده اند که از طریق نوار پایینی می چرخد. برای تغییر نوارها، از میله یا طناب استفاده کنید.
به دلیل طراحی خلاقانه آنها، تغییرات در سایه ها فوراً رخ می دهد. برای لذت بردن از حریم خصوصی کلی، پرده گورخر را پایین می کشید. آنها را تا انتها به سمت بالا بکشید تا نور روشنی داشته باشید.

انتخاب رنگ پنجره ممکن است یکی از لذت بخش ترین باشد، اما در عین حال یکی از سخت ترین تصمیماتی است که هنگام خرید پنجره درمانی می گیرید.
در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در انتخاب رنگ پنجره کمک می کند.

طرح جذاب، تنوع در رنگ‌بندی، استفاده آسان و نگهداری ساده، قابل استفاده در انواع فضاهای اداری تجاری و مسکونی، ایجاد احساس لوکس و شیکی

۱٫ کنترل نور –  ۲٫ انتخاب پارچه – ۳٫ راه اندازی ساده ۴٫ دوام بالا 

گالری پرده ارکیده

فروشگاه های ارکیده واقع در خیابان شریف واقفی اصفهان به عنوان تامین کننده انواع پرده کلاسیک، مدرن و لوکس در اصفهان در مجموعه دکوراسیون داخلی پالادیوم فعالیت دارد. 

محصولات

تماس با ما

۰۹۱۳۳۸۸۶۰۰۷ – ۰۹۱۳۸۲۸۲۲۳۵

شعبه ۱:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان شریف واقفی، نرسیده به چهارراه گلزار جنب پاساژ کیان

شعبه ۲:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان شریف واقفی، نرسیده به چهارراه گلزار جنب املاک تاج

5/5 - (1 امتیاز)